Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Niedziela, 28 kwietnia 2024 r.
Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych, Racot.
15.05.2017 r.

Sezon zawodów biegowych „SZS Wielkopolska” zapoczątkowała impreza rozegrana na stadionie hipicznym w Racocie. Zawody były jednocześnie kwalifikacjami do rywalizacji wojewódzkiej, która odbędzie się 25.05.2017 r. w Żerkowie. Młodzież naszej szkoły rywalizowała na dystansie: dziewczyny 2000 m, chłopcy 3000 m. Zgodnie z oczekiwaniami nasza młodzież zajęła czołowe miejsca, a w kategorii szkół nasi uczniowie zwyciężyli.
W kategorii dziewcząt zwyciężyła Patrycja Wojtkowiak, drugie miejsce zajęła Danuta Świtała, piąte miejsce zajęła Monika Przybylska, siódma bieg ukończyła Weronika Ruskowiak, dziesiąta przybiegła Joanna Linke, jedenaste miejsce zajęła Alicja Głowacka.
W biegu chłopców zdecydowanie zwyciężył Dominik Marcinkowski, drugi był Wiktor Bielawski, na kolejnych miejscach uplasowali się: szóste miejsce Radosław Styziński, siódme miejsce Adrian Bajstok, ósme miejsce Szymon Grześkowiak, jedenasty dobiegł do mety Dawid Kubasiński. W zawodach wojewódzkich naszą szkołę reprezentować będzie sześciu uczniów w kategorii dziewcząt i chłopców.

Ł.Z

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej